Przemyski oddział rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza honorowych krwiodawców i sympatyków ruchu do udziału w 20. Podkarpackiej Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi w Kalwarii Pacławskiej.
Wydarzenie planowane jest w najbliższą sobotę, 4 września i odbędzie bez względu na pogodę. Od g. 8 rozpocznie się rejestracja uczestników. Uroczysta msza św. przed obrazem Matki Bożej w sanktuarium planowana jest na g. 9. O 11.00 uczestnicy ruszą dróżkami kalwaryjskimi w drogę krzyżową. Wydarzenie zakończy wspólne ognisko o g. 14, które odbędzie się nad Wiarem – w Nowosiółkach Dydyńskich. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 16 6700402.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze