Reklama

Jubileuszowa pielgrzymka już w tę sobotę

Przemyski oddział rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza honorowych krwiodawców i sympatyków ruchu do udziału w 20. Podkarpackiej Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi w Kalwarii Pacławskiej.

Wydarzenie planowane jest w najbliższą sobotę, 4 września i odbędzie bez względu na pogodę. Od g. 8 rozpocznie się rejestracja uczestników. Uroczysta msza św. przed obrazem Matki Bożej w sanktuarium planowana jest na g. 9. O 11.00 uczestnicy ruszą dróżkami kalwaryjskimi w drogę krzyżową. Wydarzenie zakończy wspólne ognisko o g. 14, które odbędzie się nad Wiarem – w Nowosiółkach Dydyńskich. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 16 6700402.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama