Reklama

Julia, Jessica i Agata najlepszymi recytatorkami

W nastrojowej, emocjonalnej, a momentami zabawnej atmosferze upłynął VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Najpiękniejsze wiersze mojego dzieciństwa”, który odbył się w połowie maja w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu.

W szranki stanęło 19 uczniów klas I – III z przemyskich podstawówek (SP 1, SP 4, SP 11, SP 15, SP 16, Specjalnego Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego i SP 5). Konkurs przygotowały nauczycielki nauczania zintegrowanego SP 5: Renata Grochowicz, Bożena Makara i Barbara Kołtuniewicz. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury w składzie: Monika Lach (SP 1), Bożena Łukasińska (SP 15), Barbara Wojnar i Joanna Choma (SP 5) wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce przypadło w udziale Julii Muzyczce z przemyskiej szestastki, drugie – Jessice Flis ze Szkoły Podstawowej nr 4, a trzecią lokatę zajęła Agata Osip, reprezentująca organizatora (SP 5). Wyróżnieniami uhonorowano dodatkowo: Natalię Celarek (SP 1) i Pawła Dronia (SOSW).

W trakcie oczekiwania na werdykt dzieci otrzymały słodkie niespodzianki. Miały też okazję wysłuchać bajki autorstwa Moniki Lach. Po konkursie wśród jury dało się słyszeć opinie, że wszyscy uczestnicy zaskoczyli wysokim poziomem prezentacji.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama