Reklama

Już niebawem otwarcie Parku Rozrywki przy ul. Sanockiej!

Ubiegłego roku rozpoczynali działalność, obecnie intensywnie przygotowują się do drugiego sezonu funkcjonowania Fun Park Przemyśl – Parku Rozrywki. – Mamy sporo nowych pomysłów, chcemy zaskoczyć naszych małych gości. Myślę, że to co przygotowujemy, będzie ciekawe – zapewnił właściciel parku Janusz Szmidt.

Fun Park Przemyśl – Park Rozrywki znajduje się przy ul. Sanockiej 12. Obiekt, należący do POSiR-u, gdzie w sezonie zimowym funkcjonuje lodowisko, w okresie wiosenno-letnim zamienia się w raj dla dzieci czyli Park Rozrywki. Już wkrótce otwarcie! Szef J. Szmidt zapewnia, że młodzi klienci będą mogli niebawem przetestować kilka nowości.

– Tegorocznymi hitami będą między innymi: krokodyl połykacz, zjeżdżalnia wodna, dart czy autka elektryczne. Będzie tam również miejsce na zorganizowanie urodzin dla dzieci. Planujemy dodatkowo organizowanie imprez typu ,, piana party " oraz festiwale kolorów. Zapewniam, że będzie się działo! Zapraszamy! – podsumował J. Szmidt.


fot.ze zbiorów własnych
Zjeżdżalnia wodna to jedna z nowości nadchodzącego sezonu w Parku Rozrywki.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości