Reklama

Kandydaci wymienili uprzejmości

05/10/2018 19:09

W czasach, gdy kampanie wyborcze są coraz bardziej ostre i brutalne, w Horyńcu-Zdroju kandydaci na wójta zaczęli od... wymiany uprzejmości.

– Jako, że dziś na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej poznałem już oficjalnie swoją kontrkandydatkę w wyborach na Wójta Gminy Horyniec-Zdrój chciałem serdecznie powitać Ją w mediach społecznościowych. Liczę na kulturalną i merytoryczną kampanię. Pokażmy, że w naszej gminie możemy się różnić, ale i zarazem szanować – napisał na profilu społecznościowym obecny wójt Robert Serkis.

Kontrkandydatka Marlena Golenia nie pozostała mu dłużna. – Tym razem w Horyńcu-Zdroju będzie tylko jedna tura wyborów, bowiem mamy tylko dwóch kandydatów. Moim przeciwnikiem będzie urzędujący wójt Robert Serkis. „Moje serce to ziemia horyniecka” to moje hasło wyborcze i także chciałabym, by ta kampania była budująca, wniosła nową jakość do Horyńca-Zdroju. Pokażemy, że w naszej gminie możemy się różnić i szanować, ale przede wszystkim walczyć o dobro społeczeństwa – odparła, udostępniając na swoim profilu stronę R. Serkisa.

Reklama
Oba wpisy zyskały sympatię obserwatorów i pozytywne reakcje. Kandydatom życzymy, aby w podobnej atmosferze przebiegła cała kampania.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    złośliwy - niezalogowany 2018-10-06 08:11:53

    No to pora na pukanko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-10-06 13:00:17

    A to "poseł" Pięta...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2018-10-09 16:22:53

    Marlena, rzadko spotykany przypadek "kultury łosobistej" spod znaku rynsztoka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama