Zapowiadany remont zabytkowej kaplicy na cmentarzu przy ul. Budowlanych nie dojdzie do skutku. Wyłoniony drogą przetargu wykonawca nie wywiązał się ze swoich zobowiązań. Władze miasta mają nadzieję, że remont uda się przeprowadzić w 2019 roku.
Niestety fiaskiem zakończyło się ambitne przedsięwzięcie wyremontowania pochodzącej z początków XX wieku kaplicy na cmentarzu komunalnym w Radymnie. O planach radymniańskiego magistratu pisaliśmy latem 2018. Informowaliśmy wówczas, że miasto przeprowadzi gruntowne odrestaurowanie obiektu. Naprawiony miał być cieknący dach, odnowiona elewacja, odświeżone wnętrze. Niestety z winy wykonawcy remont nie zostanie przeprowadzony[paywall] . – Wykonawcy naliczono kary umowne w wysokości 20 procent wynagrodzenia brutto – informuje nas Joanna Trudzik z radymniańskiego magistratu. Marna to jednak pociecha, bo miastu przeszło koło nosa ponad 40 tys. zł uzyskanych z dotacji Konserwatora Zabytków i Marszałka Województwa Podkarpackiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.robiła to chyba firma "krzak" ciekawe gdzie są obrazy ze ścian ,jeden stał na podłodze zamalowany farbą którą malowane były ściany ,co z resztą
W umowie przetargowej nie było zapisu o karach za niewykonanie?
Krzysztof wracaj,przed toba P na nic nie miał srodków teraz złotousty M ,który p......ł ze wie jak to zrobić a juz na starcie mówi że nie ma kasy , 5 latek przesiedzi na ciepłym stołeczku i niech sie dobrze czują ci którzy na niego głosowali ,no super
robiła to chyba firma "krzak" ciekawe gdzie są obrazy ze ścian ,jeden stał na podłodze zamalowany farbą którą malowane były ściany ,co z resztą
W umowie przetargowej nie było zapisu o karach za niewykonanie?
Krzysztof wracaj,przed toba P na nic nie miał srodków teraz złotousty M ,który p......ł ze wie jak to zrobić a juz na starcie mówi że nie ma kasy , 5 latek przesiedzi na ciepłym stołeczku i niech sie dobrze czują ci którzy na niego głosowali ,no super