Reklama

Kaplica za ponad 200 tys. już stoi. Powstała z pieniędzy mieszkańców

Kaplica w Świętem będzie służyć obecnemu i kolejnym pokoleniom. Nowy obiekt to zasługa włodarzy miejscowości, a przede wszystkim samych mieszkańców.

Uroczyste poświęcenie nowej kaplicy cmentarnej, która wzniesiona została w miejscowości Święte na terenie gminy Radymno, miało miejsce w ostatnią niedzielę, 2 października. Dokonał go zaproszony na uroczystość abp Józef Michalik, wyrażając jednocześnie wielkie uznanie dla wszystkich osób, które przyczyniły się do powstania wspomnianego obiektu. Budowa pochłonęła kwotę 218 tys. zł. Kaplicę z własnych środków sfinansowali mieszkańcy Świętego, sami wykonali też wiele prac. 

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    1234 - niezalogowany 2016-10-06 12:40:06

    dobra robota,  mieszkańcy brawa dla was

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Hugo - niezalogowany 2016-10-06 14:07:07

    Będzie gdzie ludzi otumaniac.  Brawo święte diabły

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jusepina - niezalogowany 2016-10-06 15:53:28

    Kto bogatym zabroni...bogata wioska 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama