Kaplica w Świętem będzie służyć obecnemu i kolejnym pokoleniom. Nowy obiekt to zasługa włodarzy miejscowości, a przede wszystkim samych mieszkańców.
Uroczyste poświęcenie nowej kaplicy cmentarnej, która wzniesiona została w miejscowości Święte na terenie gminy Radymno, miało miejsce w ostatnią niedzielę, 2 października. Dokonał go zaproszony na uroczystość abp Józef Michalik, wyrażając jednocześnie wielkie uznanie dla wszystkich osób, które przyczyniły się do powstania wspomnianego obiektu. Budowa pochłonęła kwotę 218 tys. zł. Kaplicę z własnych środków sfinansowali mieszkańcy Świętego, sami wykonali też wiele prac.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.dobra robota, mieszkańcy brawa dla was
Będzie gdzie ludzi otumaniac. Brawo święte diabły
Kto bogatym zabroni...bogata wioska
Swiete to bogata wioska utrzymuja 2 plebanie 2 gosposie i 2 posorzytow...
Wy debile stawianie a książek kupi sobie nowe auto i na dziw.. Będzie chodził chory narod
Oo proszę a mogli za te pieniądze dwie rodziny wybrać i im dom wyremontować
najpierw naucz się pisać poprawnie ortograficznie pasożycie.
dobra robota, mieszkańcy brawa dla was
Będzie gdzie ludzi otumaniac. Brawo święte diabły
Kto bogatym zabroni...bogata wioska