Reklama

Kapliczka zagraża bezpieczeństwu, niebawem runie na jezdnię

To, że przydrożna kapliczka przy ulicy Obozowej w Przemyślu, runie na ulicę, jest niemal pewne. Pytanie tylko kiedy. Odpowiedzialne instytucje nie są w stanie nic z tym zrobić, bo właścicielem terenu jest firma, której... nie ma. To jeden z absurdów polskiego prawa.

. „(...) Jest ona w tragicznym stanie, a brak działań w tym zakresie może spowodować zawalenie się większej jej części lub całości. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo mieszkańców poruszających się pieszo, samochodów przejeżdżających tą drogą i biorąc po uwagę jej wartość nie tylko materialną, ale przede wszystkim religijną, należy uszanować mieszkańców, którzy dbają o nią i podejmują kroki w kwestii poprawy jej wyglądu (...)” – czytamy m.in. w owym piśmie. Z podobną prośbą radny Kamiński wystąpił do nadzoru budowlanego i wojewódzkiego konserwatora zabytków.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości