Trzy uszkodzone auta, dwa wozy straży pożarnej, policja, karetka pogotowia – to efekt karambolu, do którego doszło na ulicy Jagiellońskiej w ubiegły piątek, 12 czerwca, przed godziną trzynastą..
40-letni mieszkaniec Przemyśla kierujący oplem najechał na tył volkswagena, który uderzył w opla jadącego przed nim. Do szpitala na obserwację trafiło dwoje dzieci, które skarżyły się na ból głowy. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Karambol!!! Karambol to 30 aut, a nie 3!!!
Noooo mieścina doczekała się karambolu (aż 3 samochody).
Karambol Hahahah raczej stłuczka. W Przemyślu nawet nie ma wykształconych reporterów
Słownik PWN zderzenie się ze sobą wielu (więcej niż dwóch) pojazdów naraz
Z artykułu stwierdzam że zderzyły się także karetka,policja i 2 wozy straży pożarnej. Pisane po przecinku więc chyba tak było. Jednak karambol ????
Jakie miasto taki karambol. Za Chomy to były porządne karambole :)
Karambol to stłuczka wielu samochodów :)
Karambol!!! Karambol to 30 aut, a nie 3!!!
Noooo mieścina doczekała się karambolu (aż 3 samochody).
Karambol Hahahah raczej stłuczka. W Przemyślu nawet nie ma wykształconych reporterów