Reklama

Karambol na przemyskiej obwodnicy [ZDJĘCIA]

Zderzenie trzech pojazdów na kilkadziesiąt minut spowodowało utrudnienia w ruchu na Alejach Wolności w Przemyślu wczoraj, 16 bm., ok. godz. 17.

Policjanci wydziału ruchu drogowego KMP Przemyśl ustalili, że kierująca jeepem 21-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego, wyjeżdżając z ul. Krakowskiej, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącym pojazdom i wjechała na Aleje Wolności. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym busem. Kierowca busa, próbując uniknąć zderzenia, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w skodę.


fot.KMP PrzemyślZdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 21-latka odpowie za spowodowanie zagrożenia w bezpieczeństwie ruchu drogowego. Za rażące naruszenie przepisów policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.


fot.KMP Przemyśl


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mirba1_133 2016-02-17 14:29:22

    Kierującej odebrali prawko, a co zrobią projektantowi za absurdalne rozwiązanie tego skrzyżowania. To karygodne by coś tak nielogicznego zaprojektować.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marmar - niezalogowany 2016-02-17 14:56:57

    Juz kolejny wypadek w tym miejscu.  Skrzyzowanie rozplanowane beznadziejnie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    użytkownik drogi - niezalogowany 2016-02-17 18:23:13

    Koniecznie  zainstalować światła kierujące ruchem w tym miejscu bo wyjazd z miasta tam jest bardzo niebezpieczny

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama