Zderzenie trzech pojazdów na kilkadziesiąt minut spowodowało utrudnienia w ruchu na Alejach Wolności w Przemyślu wczoraj, 16 bm., ok. godz. 17.
Policjanci wydziału ruchu drogowego KMP Przemyśl ustalili, że kierująca jeepem 21-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego, wyjeżdżając z ul. Krakowskiej, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącym pojazdom i wjechała na Aleje Wolności. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym busem. Kierowca busa, próbując uniknąć zderzenia, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w skodę.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kierującej odebrali prawko, a co zrobią projektantowi za absurdalne rozwiązanie tego skrzyżowania. To karygodne by coś tak nielogicznego zaprojektować.
Juz kolejny wypadek w tym miejscu. Skrzyzowanie rozplanowane beznadziejnie.
Koniecznie zainstalować światła kierujące ruchem w tym miejscu bo wyjazd z miasta tam jest bardzo niebezpieczny
potrzebny jest dodatkowy pas albo sygnalizacja swietlna
Sygnalizację zrobią dopiero wtedy jak ktoś tam zginie. BANDA !
Glupoty wypisujecie, juz mamy sygnalizacje na obwodnicy ktora niekomu nie jest potrzeba. Jezeli ktos nie potrafi ogarnac tak prostego skrzyzowania to moze nie powinien w ogole wyjezdzac na drogi, prawo jazdy to przywilej nie obowiazek.Zreszta jazda po rondzie do dzisiejszego dnia dla wielu przemyskich kierowcow jest niepojeta ;)
Kierującej odebrali prawko, a co zrobią projektantowi za absurdalne rozwiązanie tego skrzyżowania. To karygodne by coś tak nielogicznego zaprojektować.
Juz kolejny wypadek w tym miejscu. Skrzyzowanie rozplanowane beznadziejnie.
Koniecznie zainstalować światła kierujące ruchem w tym miejscu bo wyjazd z miasta tam jest bardzo niebezpieczny