Reklama

„Karpackie oblicza”. Rozstrzygnięcie konkursu

09/11/2017 11:30

W ubiegłym tygodniu w „Galerii 12” funkcjonującej w Centrum Kulturalnym w Przemyślu otwarto pokonkursową wystawę fotografii Karpackie oblicza.

Była to już druga edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez Centrum Kulturalne, którego celem jest promocja regionu karpackiego: zabytków, architektury, parków krajobrazowych, terenów naturalnych, ludzi i wydarzeń, a także[paywall] aktywizacja twórców parających się fotografią, którzy mieli możliwość wykazania się wrażliwością na walory Karpat i warsztatowym kunsztem. Wśród nadesłanych prac przeważał pejzaż, ale były też portrety i sceny rodzajowe.

Jury po ocenie 39 nadesłanych prac pierwsze miejsce przyznało Barbarze Czarnieckiej z Przemyśla. Drugą nagrodę otrzymał Paweł Malarczyk z Chorkówki, a trzecią Marcin Walko z Niska. Ponadto równorzędne wyróżnienia otrzymali Piotr Lisowski z Radymna, Maria Kępa z Sanoka i Remigiusz Kwieciński z Przemyśla. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a wszystkich fotografujących zachęcamy do udziału w kolejnej, trzeciej edycji konkursu.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama