W ubiegłym tygodniu w „Galerii 12” funkcjonującej w Centrum Kulturalnym w Przemyślu otwarto pokonkursową wystawę fotografii Karpackie oblicza.
Była to już druga edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez Centrum Kulturalne, którego celem jest promocja regionu karpackiego: zabytków, architektury, parków krajobrazowych, terenów naturalnych, ludzi i wydarzeń, a także[paywall] aktywizacja twórców parających się fotografią, którzy mieli możliwość wykazania się wrażliwością na walory Karpat i warsztatowym kunsztem. Wśród nadesłanych prac przeważał pejzaż, ale były też portrety i sceny rodzajowe.
Jury po ocenie 39 nadesłanych prac pierwsze miejsce przyznało Barbarze Czarnieckiej z Przemyśla. Drugą nagrodę otrzymał Paweł Malarczyk z Chorkówki, a trzecią Marcin Walko z Niska. Ponadto równorzędne wyróżnienia otrzymali Piotr Lisowski z Radymna, Maria Kępa z Sanoka i Remigiusz Kwieciński z Przemyśla. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a wszystkich fotografujących zachęcamy do udziału w kolejnej, trzeciej edycji konkursu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze