Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu dostali nie byle jakie zadanie: wykonują kartki świąteczne, które trafią do 100 ważnych instytucji w całej Polsce.
W marcu br. przedstawiciel Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie bardzo zaskoczył dyrekcję Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu[paywall]. Poinformował szefa placówki Wojciecha Głąba, że to właśnie jarosławski ośrodek został wybrany spośród setek innych w całej Polsce do przygotowania i wykonania przez uczniów oficjalnych kartek świątecznych.
100 kartek zrobionych w Jarosławiu, z wykorzystaniem tradycyjnych technik plastycznych, zawierających świąteczne motywy wielkanocne, zostanie przekazane przez MEN partnerom oraz zaprzyjaźnionym instytucjom wraz z życzeniami.
– Cieszymy się, że możemy w ten sposób zaprezentować umiejętności i talent, ale też staranność i pracowitość uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy, działającej w ośrodku. W wykonanie tych małych dzieł sztuki włożyli wszystkie swoje umiejętności. Mamy nadzieję, że nasze kartki sprawią wiele radości tym, którzy je otrzymają – powiedział dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu W. Głąb.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze