Reklama

Karty rozdane. Radość w Sieniawie, smutek w Stubnie, niepewność w Tuczempach

IV-ligowi piłkarze 16 i 17 czerwca br. zakończyli zmagania w sezonie 2017 – 2018.

Sokół Sieniawa dwie kolejki wcześniej zapewnił sobie awans do III ligi, udany sezon 2017 – 2018 chciał jednak zakończyć z przytupem, więc zgarnął kolejne trzy punkty, pokonując po bardzo wyrównanym meczu Sokół z Niska.
Bardzo dobry sezon, bardzo dobrym występem z mocnym Izolatorem Boguchwała podsumował KS Wiązownica. Wygrał 4:2 (3:0), a łupem bramkowym podzielili się: Sebastian Pawlak (28. min), Rafał Michalik (38. min), Kacper Rop (43. min, karny) i Kamil Antonik (53. min).
Fatalną drugą rundę kompromitującym występem w Pilźnie podsumowała Polonia Przemyśl. Przed kolejnym sezonem przy ulicy Sanockiej warto postawić sobie pytanie: po co i dla kogo ta ekipa gra?  Polonia przegrała aż 7:1 (3:0), a autorem jedynej bramki był Krystian Solarz (63. min).
Słaby mecz stoczyła Granica Stubno, która u siebie uległa 0:1 (0:0) innemu spadkowiczowi, czyli Wisłokowi Strzyżów.
Łatwe zwycięstwo z Głogovią odniósł Piast Tuczempy. Wygrał 3:0 (1:0) po dwóch golach Rafała Nogi (32. i 73. min) i jednej Łukasza Czuba (82. min). Tyle, że na razie nic to im nie daje, bo 13. miejsce nie gwarantuje pozostania w IV lidze. Jest jednak szansa, że zespół prowadzony przez Marka Strawę zachowa byt…


Sokół Sieniawa – Sokół Nisko 3:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Tur 44. min, 1:1 Kasza 51. min (karny), 2:1 Mołdoch 55. min, 3:1 Brocki 71. min, 3:2 Tur 78. min.
Sokół S.: Pawlus (74. Korziewicz) – Drożdżal (46. Kardyś), S. Padiasek, Kapuściński, M. Padiasek (66. Sywyj) – Brocki, D. Jędryas, Kasza (63. Bursztyka), Lis (76. Stefan) – Gnatek (46. Mołdoch), M. Jędryas.
Sokół N.: Wietecha – Sudoł, Wojtak, Maciorowski, M. Szpyra (72. Kowal) – Woźniak, Serafin, Lebioda, Tyczyński – Tur, Ł. Szpyra (66. Drelich).
Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów). Żółte kartki: D. Jędryas, Lis oraz Ł. Szpyra, Wietecha i M. Szpyra. Widzów: 400.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polonista - niezalogowany 2018-06-17 22:46:24

    Dziękuję za walkę o awans w rundzie jesiennej (40 pkt.), w rundzie wiosennej (16 pkt.) - żenada!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zupa z kota - niezalogowany 2018-06-18 10:20:41

    JA TEŻ DZIĘKUJĘ PSEUDOTRENEROWI ZAŁODZE ZA POPIS ELOKWENCJI MYŚLI SZKOLENIOWEJ I MOTYWACJI ZAWODNIKÓW OBYŚ DZIADU POŁAMAŁ NOGI Z PRZYDUPASAMI GOLIKA.DZIADY WON Z POLONII.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sitarz - niezalogowany 2018-06-18 12:00:08

    Latający cyrk leszka elińskiego 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama