IV-ligowi piłkarze 16 i 17 czerwca br. zakończyli zmagania w sezonie 2017 – 2018.
Sokół Sieniawa dwie kolejki wcześniej zapewnił sobie awans do III ligi, udany sezon 2017 – 2018 chciał jednak zakończyć z przytupem, więc zgarnął kolejne trzy punkty, pokonując po bardzo wyrównanym meczu Sokół z Niska.
Bardzo dobry sezon, bardzo dobrym występem z mocnym Izolatorem Boguchwała podsumował KS Wiązownica. Wygrał 4:2 (3:0), a łupem bramkowym podzielili się: Sebastian Pawlak (28. min), Rafał Michalik (38. min), Kacper Rop (43. min, karny) i Kamil Antonik (53. min).
Fatalną drugą rundę kompromitującym występem w Pilźnie podsumowała Polonia Przemyśl. Przed kolejnym sezonem przy ulicy Sanockiej warto postawić sobie pytanie: po co i dla kogo ta ekipa gra? Polonia przegrała aż 7:1 (3:0), a autorem jedynej bramki był Krystian Solarz (63. min).
Słaby mecz stoczyła Granica Stubno, która u siebie uległa 0:1 (0:0) innemu spadkowiczowi, czyli Wisłokowi Strzyżów.
Łatwe zwycięstwo z Głogovią odniósł Piast Tuczempy. Wygrał 3:0 (1:0) po dwóch golach Rafała Nogi (32. i 73. min) i jednej Łukasza Czuba (82. min). Tyle, że na razie nic to im nie daje, bo 13. miejsce nie gwarantuje pozostania w IV lidze. Jest jednak szansa, że zespół prowadzony przez Marka Strawę zachowa byt…
Sokół Sieniawa – Sokół Nisko 3:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Tur 44. min, 1:1 Kasza 51. min (karny), 2:1 Mołdoch 55. min, 3:1 Brocki 71. min, 3:2 Tur 78. min.
Sokół S.: Pawlus (74. Korziewicz) – Drożdżal (46. Kardyś), S. Padiasek, Kapuściński, M. Padiasek (66. Sywyj) – Brocki, D. Jędryas, Kasza (63. Bursztyka), Lis (76. Stefan) – Gnatek (46. Mołdoch), M. Jędryas.
Sokół N.: Wietecha – Sudoł, Wojtak, Maciorowski, M. Szpyra (72. Kowal) – Woźniak, Serafin, Lebioda, Tyczyński – Tur, Ł. Szpyra (66. Drelich).
Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów). Żółte kartki: D. Jędryas, Lis oraz Ł. Szpyra, Wietecha i M. Szpyra. Widzów: 400.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dziękuję za walkę o awans w rundzie jesiennej (40 pkt.), w rundzie wiosennej (16 pkt.) - żenada!
JA TEŻ DZIĘKUJĘ PSEUDOTRENEROWI ZAŁODZE ZA POPIS ELOKWENCJI MYŚLI SZKOLENIOWEJ I MOTYWACJI ZAWODNIKÓW OBYŚ DZIADU POŁAMAŁ NOGI Z PRZYDUPASAMI GOLIKA.DZIADY WON Z POLONII.
Dziękuję za walkę o awans w rundzie jesiennej (40 pkt.), w rundzie wiosennej (16 pkt.) - żenada!
JA TEŻ DZIĘKUJĘ PSEUDOTRENEROWI ZAŁODZE ZA POPIS ELOKWENCJI MYŚLI SZKOLENIOWEJ I MOTYWACJI ZAWODNIKÓW OBYŚ DZIADU POŁAMAŁ NOGI Z PRZYDUPASAMI GOLIKA.DZIADY WON Z POLONII.
Latający cyrk leszka elińskiego