Po udrożnieniu szlaku kolejowego linii 102, budowie drezyny „Przemyślanka”, zorganizowaniu kilku kolejowych wypraw na Ukrainę Stowarzyszenie „Linia 102” rusza z kolejnym przedsięwzięciem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przemyśl nie umiera , ta mieścina nie żyje od kilku lat. I nie pomoże reanimowanie trupa . Kot nie wierzy i nie wyjeżdża nawet do pobliskiego Rzeszowa robi błąd. Nie wierzycie ? , zobaczycie.
Drzewa znowu pitolili do łysa - na to pieniądze są. Nie ma za to choćby ani jednej ławki w mieście tylko na rynku.
Zapraszamy na stronę https://pomagam.pl/linia102_pl
Jak wszystkie pomysły Stowarzyszenia godny poparcia. Niedaleko Pałac Lubomirskich z parkiem . Super by było zorganizować "kawiarenkę" w wagonie z początków XX wieku - to by była dodatkowa atrakcja. Powodzenia.
Jeszcze zapomniana linia kolejowa z Żurawicy do dawnej jednostki wojskowej w Małkowicach w okolice fortu Werner :)))
To nie linia a bocznica i jeden z tych torów jest szeroki a drugi europejski. Może jakaś grupa zdecyduje się na Akcję Odkrzaczania....
Panowie Ministrowie „Chcę powiedzieć, że w ciągu ostatnich dwóch lat, kilku społeczników ze Stowarzyszenia linia102.pl Przemyśla, zrobiło więcej dla przywrócenia tych połączeń, dla rozwoju bieszczadzkiej turystyki kolejowej oraz reaktywacji linii kolejowej 102 łączącej Przemyśl z Krościenkiem, niż całe pańskie ministerstwo”.
Gratuluje pomysłów i samozaparcia.Nie wszystko w Miescie jest do kitu,ale jak bedzie sukces to zaraz znajda sie "pirsi do blaszek".Zyczę powodzenia i roztropnosci w działaniu
Co fakt to fakt. Nic się nie robi i nic się nie dzieje. Ale jest Stowarzyszenie linia 102.pl które okazyjnie otrzymało w nagrodę i za darmo 2 wagony zabytkowe które przejechały cały świat. Lecz problem jest w kosztach transportu z głębi Polski. Koszt to 20.000 zł. W wagonach powstanie szybko "kawiarenka pod semaforem"- oraz salka muzealno-kinowa braci kolejarskiej. To jest super pomysł którego jeszcze nikt nie zrealizował w Europie. Ale jest problem !! Jak pozyskać społecznie 20.000 zł. Stowarzyszenie linia 102.pl potrzebuje 20.000 by spełnić marzenia by miasto miało kolejny fajny obiekt turystyczny. POMÓŻMY im. Proszę jako ich miłośnik i sympatyk.Cel szlachetny i promocja Miasta- bo nikt inny im nie pomoże jak nie MY Obywatele Przemyśla.
Przemyśl nie umiera , ta mieścina nie żyje od kilku lat. I nie pomoże reanimowanie trupa . Kot nie wierzy i nie wyjeżdża nawet do pobliskiego Rzeszowa robi błąd. Nie wierzycie ? , zobaczycie.
Drzewa znowu pitolili do łysa - na to pieniądze są. Nie ma za to choćby ani jednej ławki w mieście tylko na rynku.
DRZEWO JAK CZŁOWIEK - DZIKIEZYCIE.PL