Reklama

Kawiarenka i muzeum w kolejowych wagonach

12/04/2018 18:30

Po udrożnieniu szlaku kolejowego linii 102, budowie drezyny „Przemyślanka”, zorganizowaniu kilku kolejowych wypraw na Ukrainę Stowarzyszenie „Linia 102” rusza z kolejnym przedsięwzięciem.

Akcję możesz wesprzeć TUTAJ


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pobserwator pesymista - niezalogowany 2018-04-12 18:49:16

    Przemyśl nie umiera , ta mieścina nie żyje od kilku lat. I nie pomoże reanimowanie trupa . Kot nie wierzy i nie wyjeżdża nawet do pobliskiego Rzeszowa robi błąd. Nie wierzycie ? , zobaczycie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    JS - niezalogowany 2018-04-12 19:50:08

    Drzewa znowu pitolili do łysa - na to pieniądze są. Nie ma za to choćby ani jednej ławki w mieście tylko na rynku. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ATWA - niezalogowany 2018-04-12 23:26:13

    DRZEWO JAK CZŁOWIEK - DZIKIEZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama