Niestrudzone w działaniach Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” wraz z ekipą terenową lubelskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zamościa oraz gminą Horyniec-Zdrój kolejny raz zapraszają do udziału z zbiórce krwi.
W ramach akcji „Oddaj krew – to nie boli!” będzie można podzielić się cząstką siebie w najbliższą niedzielę, 9 lutego, w godzinach od 9 do 13 w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju.
– Zapraszamy wszystkich chętnych, każda kropla jest na wagę złota, może uratować komuś życie lub zdrowie! Nie bądźmy obojętni – apeluje w imieniu organizatorów prezes SHDK Ratownik Janusz Rawski.
Szczegółowych informacji na temat akcji można zasięgnąć pod nr. tel.: 690 131 317 bądź pisząc na adres e-mail: shdk.ratownik@gmail.com.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze