Reklama

Każda kropla krwi na wagę złota!

Niestrudzone w działaniach Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” wraz z ekipą terenową lubelskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zamościa oraz gminą Horyniec-Zdrój kolejny raz zapraszają do udziału z zbiórce krwi.

W ramach akcji „Oddaj krew – to nie boli!” będzie można podzielić się cząstką siebie w najbliższą niedzielę, 9 lutego, w godzinach od 9 do 13 w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju.

– Zapraszamy wszystkich chętnych, każda kropla jest na wagę złota, może uratować komuś życie lub zdrowie! Nie bądźmy obojętni – apeluje w imieniu organizatorów prezes SHDK Ratownik Janusz Rawski.

Szczegółowych informacji na temat akcji można zasięgnąć pod nr. tel.: 690 131 317 bądź pisząc na adres e-mail: shdk.ratownik@gmail.com.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/02/2025 18:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama