W nadchodzący weekend, 26 – 27 października br., wszystkie ekipy z naszego regionu w dyscyplinach halowych wystąpią w roli gospodarza. Z pewnością będzie się działo. Nie inaczej będzie na zielonych murawach. Większość ekip ma przed sobą jeszcze trzy mistrzowskie mecze do rozegrania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze