Reklama

Kiedy Pendolino dojedzie do Przemyśla? PKP Intercity krótko ucina spekulacje

Jeszcze w 2023 roku spółka PKP Intercity otrzymała od Urzędu Transportu Kolejowego akceptację wniosku o otwarty dostęp na trasie krajowej Kołobrzeg – Przemyśl Główny. Udzielona zgoda obejmuje okres od 10 grudnia 2023 roku do 9 grudnia 2028 roku. Teoretycznie przewoźnik mógłby więc uruchomić skład Pendolino do Przemyśla. Mógłby, ale do tej pory tego nie zrobił. Zapytaliśmy u źródła, jakie są szanse na uruchomienie takiego połączenia i jakie warunki musiałyby zostać spełnione, by doszło ono do skutku?

Temat dotyczący możliwości wydłużenia trasy przejazdu składu Pendolino ze stacji Rzeszów Główny do stacji Przemyśl Główny nie jest nowy. Podnoszony był już kilkukrotnie. Ładnych kilka lat temu interpelował w tej sprawie były poseł Mieczysław Kasprzak. Choć czas mija, a kursowanie Pendolino do stacji Przemyśl Główny ma swoje uzasadnienie (byłoby pożądane choćby z tego powodu, że od momentu wybuchu wojny na Ukrainie to stacja strategiczna, dla wielu obywateli tego kraju początkowa stacja podróży w Polsce), niewiele się w tej sprawie zmienia. Jednak ponieważ otwarty dostęp na trasie do Przemyśla obowiązuje do grudnia 2028 roku, sprawa nie jest przesądzona. Temat ten powrócił na nowo za sprawą interpelacji złożonej niedawno przez radnego Rady Miejskiej w Przemyślu Ryszarda Kuleja. Poprosił on władze miasta o udzielenie informacji, jakie konkretnie kroki podęły, aby zapewnić przemyślanom dostęp do nowoczesnego i szybkiego połączenia kolejowego, które mogłoby mieć pozytywne przełożenie na rozwój miasta. Przy okazji podkreślił, iż oczekiwania mieszkańców w tej kwestii nie uległy zmianie i że dostępność takiego składu byłaby pożądana szczególnie w okresie wakacyjnym. Radny poprosił o konkrety, dopytując o dotychczasowe kontakty na linii miasto – PKP Intercity i Ministerstwo Infrastruktury w powyższej sprawie, które mogłyby przyśpieszyć decyzję o wydłużenia połączenia do stacji w Przemyślu.

W odpowiedzi prezydent Przemyśla Wojciech Bakun przyznał, że nie kierował wprawdzie do władz kolejowych, a także administracji rządowej formalnych pism w tej sprawie, co nie oznacza, że miejski samorząd działań w tej kwestii w ostatnich latach nie podejmował. Jak wyliczył włodarz miasta, kilkukrotnie prowadzone były rozmowy odnośnie uruchomienia pociągów ekspresowych do stacji Przemyśl podczas spotkań z władzami PKP Intercity. Przy tej okazji zawsze padało z ich strony zapewnienie, że takie działanie nastąpi, ale po zakończeniu niezbędnych inwestycji i modernizacji infrastruktury kolejowej. Jednym z niezbędnych warunków, przytaczanych przez spółkę, była budowa nowego mostu kolejowego. Miasto Przemyśl nowy most na Sanie ma, więc ten argument nie powinien już stanowić przeszkody. Niemniej jednak w rozmowach władze spółki PKP Intercity zwracały też uwagę na konieczność[paywall] dostosowania do potrzeb Pendolino niektórych peronów stacji Przemyśl Główny. Jak wyjaśniły władze miasta, podczas prowadzonych rozmów zwracano też uwagę na fakt, że działające składy pociągów dużych prędkości wciąż podlegają warunkom trwałości projektu, dla którego zostały zakupione i póki co nie mogą zostać skierowane na inną trasę.

Reklama

Zwięzła argumentacja spółki

W 2023 roku doszło też do spotkania władz miasta z ministrem infrastruktury Andrzejem Adamczykiem. Tam również padła kwestia szybkiego połączenia kolejowego Przemyśla z planowanym Centralnym Portem Komunikacyjnym. Zapewnienie zwrotne brzmiało, że takie połączenie jest przewidywane. Jak wynika z odpowiedzi władz miasta na złożoną interpelację, w najbliższym czasie zamierzają one wystąpić do władz PKP Intercity i administracji rządowej z pytaniem, jak obecnie wyglądają plany i zwrócić się z prośbą o przybliżenie ram czasowych doprowadzenia pociągów ekspresowych do stacji Przemyśl Główny. Nie czekając na efekty ewentualnych rozmów, zapytaliśmy wprost spółkę PKP Intercity o to, jakie są szanse na umożliwienie mieszkańcom Przemyśla dostępu do połączenia kolejowego realizowanego przez Pendolino i jakie jeszcze warunki musiałyby zostać spełnione, by w końcu doszło ono do skutku. Jak również, w jakim okresie będzie to możliwe. Lakoniczna odpowiedź, którą otrzymaliśmy, rozwiewa spekulacje.

– Na ten moment ze względu na prowadzone prace modernizacyjne na stacji postojowej Przemyśl Bakończyce nie ma możliwości wydłużenia relacji pociągu EIP (Express InterCity Premium – przyp. aut.). O ewentualnych planach będziemy informowali – uciął krótko rzecznik prasowy PKP Intercity Maciej Dutkiewicz.

Reklama

Władzom miasta pozostaje więc drążyć temat w momencie zbliżania się do finału kosztownej i ważnej dla taboru kolejowego inwestycji na Bakończycach.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/04/2025 13:38
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zbigpan_432 2025-04-25 20:13:30

    Bardzo się cieszę bo rachunki za za prąd mi spadną

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama