Miały być ronda, futurystyczna kładka dla pieszych i zmiany w organizacji ruchu. Jest rozkopane skrzyżowanie i jazda po wertepach w środku miasta. W kontekście nowej galerii handlowej w mieście coraz częściej pojawiają się pytania już nie o to, kiedy wdrożone zostaną szumne zapowiedzi, a o to, kiedy wróci stare, ale bezpieczne rozwiązanie. Wiele wskazuje na to, że już niebawem...
Otwarcie nowej galerii handlowej, sądząc po tłumach oblegających jej korytarze, okazało się sukcesem. Niestety szumnie zapowiadane inwestycje w infrastrukturę drogową miasta jakby mniejszym. Na razie o rozpalających wyobraźnię rondach czy budowie kładki dla pieszych przestało się mówić. O wiele bardziej palącą sprawą stało się[paywall] skrzyżowanie ulic Lisińskiego, Sikorskiego i Piekarskiej. Od dłuższego czasu kierowcy muszą się liczyć w tym newralgicznym punkcie miasta z poważnymi utrudnieniami. Najpierw zamknięto ulicę Lisińskiego, potem zablokowany został jeden z pasów Sikorskiego, a kiedy ograniczające ruch oznakowanie zostało zdjęte, ulice pocięto plackami wybranej masy bitumicznej, wypełnionej oszczędnie tłuczniem i ziemią. Jazda po wspominanych ulicach wymaga żelaznych nerwów i równie mocnego zawieszenia w samochodzie – wszak od kilku miesięcy są one głównymi arteriami komunikującymi galerię handlową z resztą miasta, a ich stan techniczny odbiega od standardów.
–Poinformowaliśmy ich, że w przypadku braku odpowiedzi będziemy musieli powiadomić odpowiednie organy o stworzeniu zagrożenia dla bezpieczeństwa zarówno ruchu pieszego, jak i samochodowego. Czekamy na odzew – informował, dodając, że kontakt z przedstawicielami firmy nie należy do najłatwiejszych.
Od tego momentu sprawy jednak nieco posunęły się do przodu. PZD poinformował policję o tym, że stan prowadzonych robót zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego. W odpowiedzi inwestor nawiązał kontakt z PZD i przedstawił plan naprawy nawierzchni. Jak informuje dyrektor Obłoza, firma CD Locum podpisała już umowę z wykonawcą i w trybie pilnym, przed nastaniem zimy, jezdnie na Sikorskiego, Lisińskiego i Piekarskiej mają wrócić do stanu pierwotnego. Zgodnie z zapewnieniami dyrektora Obłozy roboty mają ruszyć jeszcze w tym tygodniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kiedyś budowalem - nie wielka galerie handlową tylko budynek usługowo handlowy w Zamościu. Nie było mowy o otrzymaniu zgody na użytkowanie dopuki nie została wykonana infrastruktura drogowa. I to na własny koszt. Tj. Przebudowa skrzyżowania z sygnalizacja świetlną, remont drogi z nową nawierzchnią ok. 500m. Coś mi się wydaje że miasto, za bardzo odpuściło inwestorowi.
Drogi jak nie było to nie będzie tylko po dziurach jeździmy i auta niszczymy a jakie mogą być tłumy jak w tej galerii nic nie ma kolo galerii nie stalo haha
Jestem jaroslawianinem który stwierdza że ta budowla to totalna porażka-mieliśmy na ulicy Grunwaldzkiej paraliż komunikacyjny- mamy super paraliż -apogeum osiąga, gdy nasi milisińscy postanowią zajrzeć do galerii z TD-G i Mechanika.Architektura budowli,( a zwłaszcza elewacja) to jakiś postgermanistyczny, rodem z doom-a obraz budowli w duchu monumentalizmu III rzeszy. Słowem jeden wielki syf.
Nie od razu Kraków zbudowano. Niech to dobrze przemysla. Mieszkam w Jarosławiu od 20 lat. Na początku była tragedia. Ciulowa kostka w środku miasta, brak chodników i dróg powiatowych, obwodnicy ,teraz są dwie i można by wymieniać dalej. Teraz są nowsze drogi,ronda, galerie. Nie ma co narzekać. Wszyscy by chcieli mieć zaraz. Tak od razu to można szczelic kupę z rana po kawie.
Kto w Ratuszu odpowiada za inwestycje ,to pirozekdo roboty .
A winko to popijają,Chorwacja to nie,co to za układ,inwestycja przynosi dochody,mieszkańcy sam syf mają,zatrzymałem samochód dostawczy na płycie Rynku,tamujecie ruch batelu,krzyczy taki jeden, spodnie ma strażnika a kurteczka z szmateksu.
kładki nie bedzie, informacja potwierdzona na 100%, jezeli chodzi o reszte to duza bardzo duza inwestycja ktora sparalizuje cale miasto pewnie na pare miesiecy. Do zrobienia jest przede wszystkim kanalizacja deszczowa, mial byc tzw zielony dach ale niestety wykonwaca sie wycofal, przebudowa calej grunwaldzkiej, sikorskiego, piekarskiej, rondo kolo banku Pekao S.A.Bardzo prawdopodobny ruch jednkierunkowy, a nawet wylaczenie z ruchu grunwaldzkiej.
zamiast kładki będą latać dronykażdego przechodnia złapią za uszy i przewiozą na drugą stronę ulicybudowle zabytkowe a tu nowoczesna kładka - jakieś nieporozumieniea jak wybudują 2 ronda to dla resoraków a nie dla tirów z naczepamia galeria to narazie jedna wielka ogrzewalnianiech obiecują dalej ludzie uwierzą
Drony nie uniwersytety boliwijskie tak ,a łone latały.
Najlepiej wziąść wynająć auto na jak najprostszych zasadach https://rentdabcar.pl/ i nie patrzyć na nic. Ubezpieczenie pokryje szkody albo nie.... stłuczki i zarysowania nas nie interesuja.. Pozdro
Kiedyś budowalem - nie wielka galerie handlową tylko budynek usługowo handlowy w Zamościu. Nie było mowy o otrzymaniu zgody na użytkowanie dopuki nie została wykonana infrastruktura drogowa. I to na własny koszt. Tj. Przebudowa skrzyżowania z sygnalizacja świetlną, remont drogi z nową nawierzchnią ok. 500m. Coś mi się wydaje że miasto, za bardzo odpuściło inwestorowi.
Drogi jak nie było to nie będzie tylko po dziurach jeździmy i auta niszczymy a jakie mogą być tłumy jak w tej galerii nic nie ma kolo galerii nie stalo haha
Jestem jaroslawianinem który stwierdza że ta budowla to totalna porażka-mieliśmy na ulicy Grunwaldzkiej paraliż komunikacyjny- mamy super paraliż -apogeum osiąga, gdy nasi milisińscy postanowią zajrzeć do galerii z TD-G i Mechanika.Architektura budowli,( a zwłaszcza elewacja) to jakiś postgermanistyczny, rodem z doom-a obraz budowli w duchu monumentalizmu III rzeszy. Słowem jeden wielki syf.