Tylko jedna firma nie przekroczyła limitu finansowego przyjętego przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu na przygotowanie koncepcji i stworzenie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej strażackiej jednostki w Dubiecku.
Planowany obiekt powstać ma na działce podarowanej Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przez władze gminy Dubiecko. Aby tak się stało, najpierw musi zostać przygotowana koncepcja i wykonany projekt. Na to potrzebny był przetarg.
Wyłoniony wykonawca będzie miał zagwarantowaną[paywall] umowę na pełnienie nadzoru inżynierskiego nad realizacją samej inwestycji.
Zakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie zarówno samego budynku garażowo-administracyjnego, jak i ściany ćwiczeń wraz z urządzeniami, toru pożarniczego o długości 100 m oraz całej infrastruktury drogowej: dróg dojazdowych, dróg wewnętrznych, placu manewrowego, parkingów, chodników i zagospodarowania terenu zielenią.
Budowa nowej jednostki w Dubiecku może kosztować ok. 11 mln zł. Pomoc finansową zadeklarowały samorządy wojewódzki i lokalny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A co z ludźmi, którzy na tej działce mieszkają ?
A co z ludźmi, którzy na tej działce mieszkają ?