Reklama

Kiepski stan nawierzchni wymaga zdecydowanych działań

24/10/2015 12:00

– Wydaje mi się, że najwyższy czas zająć się poprawą nawierzchni drogi na odcinku Oleszyce – Lubaczów. Moim zdaniem już dawno powinna doczekać się modernizacji. Stan tej drogi z dnia na dzień wygląda coraz gorzej, ale nikt nie kwapi się do działania mimo coraz częstszych narzekań ze strony kierowców. Widocznie za mało było tam do tej pory wypadków.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama