O godzinie 14.48 Państwowa Straż Pożarna została powiadomiona o nietypowym zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce w Tuczempach. Ruch kolejowy został wstrzymany. Auta jeżdżą jednym pasem.
Kierowca ciężarowej scani, którą przewoził pustą cysternę, zmierzał w kierunku Radymna, gdy zahaczył o wiadukt kolejowy.
Przyczyny wypadku bada policja. Na miejsce zdarzenia zostali wezwani pracownicy kolei państwowych, którzy stwierdzili, że w wyniku uderzenia cysterny o wiadukt ruch pociągów zostanie wstrzymany do czasu naprawy uszkodzeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.co za idiota, powinien zapłacić z własnej kieszeni.
Sam jesteś idiotą, w dupie byłeś równo widziałeś prostaku
Marny ten dziennikarz, umie czytac???? Na zdjeciu jest SCANIA a nie MAN
Ernest jakie ty masz wykształcenie ????. Twoje reportaże są takie jak mój profesor z j. polskiego powiedział po klasówce „pies jak by to zjadł to by się wściekł”
łukasz, czy ty jesteś mądry ? Jak można jechać autem i nie wiedzieć jaką ma masę lub jaką wysokość ? To są właśnie stare dziadki, jadę i ch..j jakoś to będzie a potem takie "wypadki".
Zrobił zdjęcia strażackiego MANa, i mu się pojebało.
Tego kretyna skierować na szkolenie . Co za skrajna nieodpowiedzialność tego "furmana " !!!! dobrze ze nie było w cysternie paliwa lub substancji żrących i nie doszło do skarżenia środowiska . Rok bezwarunkowej paki to mu się należy.
Braciszku, pozdrawiam cie z holandii, jesteś sławny i tu :D
co za idiota, powinien zapłacić z własnej kieszeni.
Sam jesteś idiotą, w dupie byłeś równo widziałeś prostaku
Marny ten dziennikarz, umie czytac???? Na zdjeciu jest SCANIA a nie MAN