Reklama

Kierowca dostawczaka utknął pod mostem kolejowym

19/12/2017 21:58

Tym razem do zdarzenia doszło na ul. 22 Stycznia w Przemyślu.

We wtorek popołudniu kierowca dostawczego samochodu najprawdopodobniej nie zauważył znaku i na ul. 22 Stycznia próbował przejechać pod mostem kolejowym. Niestety nie zmieścił się i utknął, na pewien czas blokując jeden pas ruchu.
Do podobnych zdarzeń w Przemyślu dochodzi często. Kierowcom przypominamy, że baczną uwagę na wysokość pojazdu w Przemyślu należy zachować przede wszystkim w trzech miejscach: na ul. 22 Stycznia pod mostem kolejowym i nieco dalej pod mostem drogowym oraz na Wybrzeżu Wilsona. 


br
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rysio - niezalogowany 2017-12-20 17:22:05

    Baran 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama