Nielegalne papierosy ujawnili podczas działań prewencyjnych funkcjonariusze KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu i tutejszego Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Funkcjonariusze KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu i Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej prowadzili na terenie Przemyśla i okolic działania prewencyjne pod kątem drogowego monitorowania przewozu towarów z wykorzystaniem systemu SENT. To skuteczne narzędzie wykorzystywane w walce z nieuczciwymi podmiotami, które nielegalnie handlują m.in. paliwami płynnymi czy wyrobami tytoniowymi.
Do kontroli drogowej wytypowany został m.in. samochód dostawczy, kierowany przez obywatela Ukrainy. Podczas rewizji pojazdu funkcjonariusze wykryli 23 tys. 470 paczek papierosów. Zarówno towar, jaki i samochód, który posłużył do popełnienia przestępstwa, zostały zatrzymane.
W okresie styczeń – sierpień 2019 r. funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu udaremnili wprowadzenie do nielegalnego obrotu m.in. 10 mln sztuk papierosów, blisko 2 tony tytoniu, 52 tys. litrów alkoholu czy 31 tys. litrów paliwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I jak takie auta przejeżdżają przez granice? Ile takich nie uda sie zatrzymac do kontroli na drogach?
Do xxx-jezeli myślisz że to były auta które wjechały od sufit fajkami to znaczy że nie znasz realiów, nie te czasy kolego, to albo zjechało wntirze albo fabryka. Na dowód moich słów pójdź gdzieś na dziuplę i zapytaj się czy jest łatwo zwieść karton na osobówce lub pieszym to rozwieją twoje wątpliwości.
Jak widać na zdjęciu to calaki, wątpię żeby to zjechało w osobówce , to raczej grubsze sprawy: fabryka albo tir
I jak takie auta przejeżdżają przez granice? Ile takich nie uda sie zatrzymac do kontroli na drogach?
Do xxx-jezeli myślisz że to były auta które wjechały od sufit fajkami to znaczy że nie znasz realiów, nie te czasy kolego, to albo zjechało wntirze albo fabryka. Na dowód moich słów pójdź gdzieś na dziuplę i zapytaj się czy jest łatwo zwieść karton na osobówce lub pieszym to rozwieją twoje wątpliwości.
Jak widać na zdjęciu to calaki, wątpię żeby to zjechało w osobówce , to raczej grubsze sprawy: fabryka albo tir