Zasłabnięcie było przyczyną wypadku, do którego doszło dzisiaj przed godz. 13 w Buszkowiczkach w gminie Żurawica.
Oplem astrą podróżowało małżeństwo. W pewnym momencie, na zakręcie drogi pod wiaduktem kolejowym, kierujący autem 65-letni mężczyzna zasłabł. – W samochodzie wyłączył się silnik i pojazd zjechał do rowu, uderzając w betonowy przepust – mówi Marta Fac, oficer prasowy KMP w Przemyślu.
Kierowcy nic się nie stało. Pasażerkę ekipa pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala na dodatkowe badania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze