Reklama

Kierowca zasłabł i wjechał do rowu [ZDJĘCIA]

05/07/2016 13:35

Zasłabnięcie było przyczyną wypadku, do którego doszło dzisiaj przed godz. 13 w Buszkowiczkach w gminie Żurawica.

Oplem astrą podróżowało małżeństwo. W pewnym momencie, na zakręcie drogi pod wiaduktem kolejowym, kierujący autem 65-letni mężczyzna zasłabł. – W samochodzie wyłączył się silnik i pojazd zjechał do rowu, uderzając w betonowy przepust – mówi Marta  Fac, oficer prasowy KMP w Przemyślu.

Kierowcy nic się nie stało. Pasażerkę ekipa pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala na dodatkowe badania.


Przyczyną zasłabnięcia mogła być wysoka temperatura. Pamiętajmy, że upał źle wpływa na koncentrację i kondycję uczestników ruchu drogowego, nie tylko kierujących samochodami, ale również pieszych i rowerzystów. Gdy w kabinie samochodu temperatura wzrasta z 21 stopni do 27 stopni, to reakcja kierującego wydłuża się nawet o jedna czwartą.
Nie zapominajmy o tym, żeby zawsze mieć pod ręką butelkę z wodą, a w czasie podróży róbmy przerwy na odpoczynek.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama