Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godz. 5.40, w Brzeźnicy.
Policjanci wstępnie ustalili, że 49-letnia kierująca seatem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w jadące z naprzeciwka suzuki grand vitara.
Kierujący suzuki 31-letni mieszkaniec Nagawczyny nie ucierpiał w zdarzeniu, natomiast kierująca seatem mieszkanka Ostrowa trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
Nad dokładnym wyjaśnieniem okoliczności wypadku pracuje Komisariat Policji w Brzeźnicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL