Reklama

Kierujący oplem najechał na tył poprzedzającej go skody

Do zdarzenia doszło 21 bm., po godz. 12, w Grabownicy Starzeńskiej.

21-latek kierujący oplem najechał na tył poprzedzającej go skody, której kierowca zatrzymał się, ponieważ jadący przed nim pojazd skręcał w prawo.

Kierowcy byli trzeźwi. Kierowca skody przewoził dwie pasażerki, natomiast kierowca opla jedną. Podczas zderzenia ucierpiała 7-latka podróżująca skodą. Na miejscu udzielono jej pomocy medycznej. Na szczęście obrażenia były niegroźne.


fot.KPP Brzozów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości