Reklama

Kierujący skodą potrącił pieszego. Mężczyzna zmarł na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło 19 stycznia, po godz. 18, w Gorzycach na DW 992.

60-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego jechał skodą w stronę Nowego Żmigrodu, gdy doszło do potrącenia – prawdopodobnie idącego ulicą – mężczyzny. 60-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród zmarł na miejscu. Kierujący był trzeźwy. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Policja apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza po zmroku. 

To drugi tragiczny wypadek tego dnia.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jgmw - niezalogowany 2020-01-23 18:48:41

    Niech sie k****a nauczą nosić odblaski !!!!! Policja zawsze jest tam gdyzie jej nie trzeba.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-01-23 21:26:02

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości