Do tragicznego wypadku doszło 19 stycznia, po godz. 18, w Gorzycach na DW 992.
60-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego jechał skodą w stronę Nowego Żmigrodu, gdy doszło do potrącenia – prawdopodobnie idącego ulicą – mężczyzny. 60-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród zmarł na miejscu. Kierujący był trzeźwy. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.
Policja apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza po zmroku.
To drugi tragiczny wypadek tego dnia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niech sie k****a nauczą nosić odblaski !!!!! Policja zawsze jest tam gdyzie jej nie trzeba.
Niech sie k****a nauczą nosić odblaski !!!!! Policja zawsze jest tam gdyzie jej nie trzeba.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL