Od dziś, 31 stycznia, do 4 lutego Sekcja Dowodów Osobistych Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego będzie działać w ograniczonym zakresie.
Obsługa będzie się odbywać wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
– Taki stan rzeczy spowodowany jest chorobą pracowników oraz problemami technicznymi. Utrudnienia w obsłudze interesantów mogą się przedłużyć. O zmianie sytuacji będziemy informować – zaznacza przemyski magistrat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze