Reklama

Kino letnie już od czynne!

18/08/2016 11:39

Ciekawe przedsięwzięcie w postaci kina letniego w przeworskim parku zostało zainicjowane w ubiegłe wakacje. Projekcja filmów pod chmurką rusza również w tym roku. Jutro zostanie wyświetlony Dług.

Projekcje wszystkich filmów rozpoczną się o 21. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych daty mogą ulec zmianie.

Kino letnie zorganizowano w ramach 2-letniego zadania: „Zakup projektora, ekranu oraz nagłośnienia do organizacji kina letniego i imprez plenerowych”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Powiatu Przeworskiego oraz Muzeum w Przeworsku.


fot.Barbara Chmura
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    t - niezalogowany 2016-08-18 20:05:20

    Trochę późno. Lato się kończy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama