Reklama

Kino pod gwiazdami i letnie dobranocki na jarosławskim Skwerze Kultury

Kolejna odsłona „Letnich Dobranocek” już dziś, 30 lipca, w Skwerze Kultury przy pl. św. Michała.

O godz. 19 będzie można obejrzeć przedstawienie teatralne „Jaś i Małgosia” cieszącego się uznaniem jarosławskiej publiczności objazdowego Teatru Lalek „Bajka”. To propozycja skierowana do najmłodszych mieszkańców miasta i turystów.

Chwilę później, o godz. 21.30, nominowany do Złotego Globu musical komediowy w Kinie pod Gwiazdami. Na oba wydarzenia wstęp wolny. Odbędą się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości