Kolejna odsłona „Letnich Dobranocek” już dziś, 30 lipca, w Skwerze Kultury przy pl. św. Michała.
O godz. 19 będzie można obejrzeć przedstawienie teatralne „Jaś i Małgosia” cieszącego się uznaniem jarosławskiej publiczności objazdowego Teatru Lalek „Bajka”. To propozycja skierowana do najmłodszych mieszkańców miasta i turystów.
Chwilę później, o godz. 21.30, nominowany do Złotego Globu musical komediowy w Kinie pod Gwiazdami. Na oba wydarzenia wstęp wolny. Odbędą się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze