Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP organizowany jest przez kancelarię prezydenta RP. Polega na przygotowaniu krótkiego materiału wideo promującego działalność koła. Do konkursu może się zgłosić każda zarejestrowana grupa gospodyń. Zgłoszenia są przyjmowane do 12 marca.
To już trzecia edycja konkursu, któremu patronuje Pierwsza Dama. Jak sama zaznacza, ma to być wydarzenie podkreślające działalność KGW oraz okazja do wymiany doświadczeń i poglądów.
fot.www.prezydent.pl
Plakat promujący konkurs. Szczegóły dostępne są na stronie www.prezydent.pl
W tym roku motywem przewodnim są polskie zwyczaje żniwne i dożynkowe, dlatego dodatkowym zadaniem dla KGW będzie przedstawienie w formie maksymalnie czterominutowego montażu słowno-muzycznego obrzędu żniwnego lub dożynkowego charakterystycznego dla regionu, z którego pochodzą.
W ubiegłorocznej edycji w pierwszej dziesiątce znalazło się Koło Gospodyń Wiejskich z Wólki Sokołowskiej z powiatu rzeszowskiego. W 2022 roku motywem przewodnim były tradycje ostatkowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy....rewelacja, pompujmy kasę przed wyborami, "ciemnokołogospodynie" łykną na pewno - przed wyborcza bzdura roku
...przedwyborcza ściema, ale "ciemnokołagospodyń" na pewno temat podchwycą, strata czasu i pięniędzy, głupota jakich mało, szkoda, że "prowadząca" nie znalazła czasu, żeby w bardziej sensownych sprawach głos zabrać...
...rewelacja, pompujmy kasę przed wyborami, "ciemnokołogospodynie" łykną na pewno - przed wyborcza bzdura roku
...przedwyborcza ściema, ale "ciemnokołagospodyń" na pewno temat podchwycą, strata czasu i pięniędzy, głupota jakich mało, szkoda, że "prowadząca" nie znalazła czasu, żeby w bardziej sensownych sprawach głos zabrać...
niemota