Reklama

Kolędy w galerii

28/01/2015 12:26

W ubiegły piątek, 23 stycznia, w prywatnej galerii Małgorzaty Dawidiuk odbyło się wspólne kolędowanie.

– Dopiero co minęły święta Bożego Narodzenia, więc jak nakazuje tradycja, zaprosiłam sąsiadów, znajomych i przyjaciół na wieczór kolęd. Chciałam, żeby to było wspólne kolędowanie, bo przecież kolędy polskie i ukraińskie są tak bardzo podobne – mówi gospodyni galerii Małgorzata Dawidiuk. Przyznać trzeba, że był to jej udany pomysł, bo kilkadziesiąt zaproszonych osób, wśród których byli również księża trzech wyznań, razem śpiewało te najbardziej znane kolędy, a chór „Namysto” pod kierownictwem Olgi Popowicz, wspomagany przez członków chóru „Żurawli”, przypomniał te nieco już zapomniane. Nastrój wieczoru podkreślały twarze świętych spoglądające z ikon rozwieszonych na ścianach i aranżacja wnętrza galerii.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości