- Za każdym razem, kiedy przychodzę na pocztę, zastaję tam długie kolejki. Pomimo wielu okienek klienci obsługiwani są często wyłącznie w jednym lub dwóch. Irytujące jest także to, że do Przeworska muszą przyjeżdżać mieszkańcy okolicznych wiosek, w których poczty i punkty pocztowe zostały zlikwidowane. Stąd pewnie niejednokrotnie trzeba naprawdę długo czekać na swoją kolej. Dla osób dojeżdżających to bardzo uciążliwa sytuacja, nawet po zwykły znaczek muszą jechać kilka czy kilkanaście kilometrów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze