Reklama

Kolejna akcja Kamila Stachury

Kamil Stachura, szef firmy zajmującej się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją rozpoczął kolejną akcję pomocy bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Orzechowcach. Tym razem na jego potrzeby przeznaczone zostanie 10 procent od każdego ozonowania i 5 procent od pozostałych usług.

Kamil Stachura w ub.r. także prowadził akcję na rzecz schroniska. Każdemu, kto dostarczył mu 10 kg karmy, wykonywał darmowe ozonowanie. Rozpowszechnił inicjatywę na Facebooku, a efekty przeszły jego  najśmielsze oczekiwania. Udało się zebrać prawie pół tony jedzenia dla zwierząt, przede wszystkim psów[paywall]. – Nie traktuję tego w kategoriach opłacalności, bo  czysta kalkulacja wskazuje, że mi się to nie opłaca, ale to akurat nie ma znaczenia. Dziecko panu powie, że jest głodne, zwierzę nie. Sam kupiłem kilka worków. Ozonuję od czterech lat: domy, mieszkania, samochody. Zamówień mam sporo – powiedział wówczas K. Stachura. – Wychodzę z założenia, że nie warto by wiedzieć, czym są zwierzęta, gdyby nie był to środek do lepszego poznania tego, czym my jesteśmy. Gdzieś wyczytałem tę mądrą sentencję i się nią kieruję – powiedział niedawno.
Jego firma już po raz trzeci rozpoczęła akcję pomocy „Orzeszkom”. Trwa już od 9 marca br. Nie bez przyczyny, bo właśnie wtedy obchodzony był Światowy Dzień Psa. Zakończy się 22 maja br., w Dniu Praw Zwierząt.
– W tym okresie dziesięć procent od każdej usługi ozonowania i pięć procent od wszystkich pozostałych wykonanych przez moją firmę zostanie przeznaczonych na potrzeby schroniska. Serdecznie zapraszam. Pomóżmy bezdomnym zwierzętom – podsumował.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    nina - niezalogowany 2016-04-17 18:24:04

    Super Facet!!!!!!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama