Reklama

Kolejna „Ulica zdrowia” w Jarosławiu

01/08/2015 15:57

Już we wtorek, 4 sierpnia, na jarosławskim Rynku znowu będzie można skorzystać z bezpłatnych badań medycznych.

W godz. 10.00 – 13.00. W ramach akcji realizowane będą podstawowe badania, m.in. badania słuchu, ciśnienia krwi, poziomu glukozy we krwi, badania stóp oraz pobór krwi. Udzielane będą również darmowe porady medyczne. Akcja zorganizowana jest przez Urząd Miasta Jarosławia w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”. Skierowana do wszystkich chętnych nie tylko mieszkańców.

Następne akcje „Ulicy Zdrowia” odbędą się 1 września i 6 października. 


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości