Reklama

Kolejne pociągi przybywają do Przemyśla. Wysiadają głównie kobiety z dziećmi [ZDJĘCIA]

27/02/2022 19:54

27.02.2022 Dworzec w Przemyślu.

Dziś, po godzinie 10, wjechał na peron w Przemyślu kolejny pociąg z Ukrainy. Był pełny, wysiadały z niego matki z dziećmi, była młodzież i osoby strasze.

Po odprawie przyjezdnymi natychmiast zajmowali się wolontariusze. Otrzymywali jedzenie i kierowano ich dalej.

Przez megafon rozbrzmiewały nazwy miast: Gdańsk, Kraków, Poznań, Lublin... To kierunki, w których do swoich rodzin, przyjaciół zmierzali uchodźcy. Wolontariusz wywoływał osoby, które oferowały transport w głąb Polski. Tych nie brakowało.



red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama