Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało pięciu przedsiębiorców prowadzących działalność w okolicach Jarosławia i Przemyśla. Wystawili oni puste faktury na łączną kwotę 3 mln zł. To kolejny wątek sprawy, w której do tej pory zatrzymano 5 osób, w tym naczelnika jarosławskiej „skarbówki”.
Jak informuje biuro prasowe CBA, funkcjonariusze rzeszowskiej delegatury tej instytucji zatrzymali pięciu członków zorganizowanej grupy przestępczej pod koniec stycznia. Zatrzymane osoby to przedsiębiorcy z okolic Jarosławia i Przemyśla[paywall] . Grupa podmiotów gospodarczych przez nie prowadzonych miała świadczyć sobie nawzajem pozornie różnego rodzaju usługi, za które wystawiali dokumenty księgowe. Najczęściej było to doradztwo podatkowe lub usługi transportowe. Z ustaleń śledczych wynika, że zatrzymana piątka wystawiła lewe faktury na kwotę przekraczającą 3 miliony złotych.
Nie są to pierwsze zatrzymania w tej sprawie. W grudniu ubiegłego roku w Łańcucie CBA na gorącym uczynku zatrzymało czworo biznesmenów, którzy wzięli 40 tys. zł za wystawienie pustych faktur opiewających na blisko milion złotych. W tym samym czasie zatrzymany został naczelnik Urzędu Skarbowego w Jarosławiu, który miał roztaczać parasol ochronny nad procederem wyłudzania zwrotu VAT w zamian za korzyści majątkowe. Śledztwo nie zostało jeszcze zakończone. Jak informuje CBA, niewykluczone są dalsze zatrzymania. Sprawę prowadzi Prokuratura Regionalna w Lublinie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.jeszcze jednego nie odsiedzieli i nie spłacili a za drugie się łapią.jebać.
Mercedesy Porsche. itd.glowa wyżej dupy kryminał weryfikuje.haha
Zal dupy sciska chyba .masakra a niech sie woza co komu do tego ,ale widac jak ludzie sa zazdrosni
https://forumemjot.wordpress.com/2015/02/11/9-lutego-72-rocznica-poczatku-rzezi-wolynskiej/
Anty oj czlowieku widac jak bardzo zazdrosc cie zrzera.Napewno jestes bardzo dobrze im znana osoba ,co kogo obchodzi kto czym,tylko takie osoby jak ty.
Teraz koLEJ na srebrną : http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24440121,powiem-wam-cos-ciekawego-o-srebrnej-czego-nie-ma-na-tasmach.html
Zamknij pizde. jaki kurwa żal.tylko niech nie myślą że im wszystko wolno.otoczyli się konfiturami i tak jest.
podaj nr tel.to Ci to prosto w mordę powiem.
Brawo PIS - brawo Ziobro nareszcie ktoś miał odwagę wziąć się za bandziorów w krawatach . Zlicytować sukinsynów do zera.
Żal żal bo widocznie wiesz jakimi autami jeżdżą jak tak pięknie opisujesz,może jeszcze coś napiszesz więcej do wiadomosci
hala. pewnie ze wiem.i teraz będą mówić że to księgowe. haha. a Ty to najpewno z rodziny albo też z tego przyjemności czerpałas.bedziesz też namierzona
To znaczy ze ty jestes konfitura.......
Kiedy kolej na PISoBOLSZEWIKÓW : https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/484920,senator-pis-grzegorz-bierecki-i-miliony-z-fundacji-ktora-kontrolowala-skok.html
2019 konfitura to ty i twoja stara.a co do namierzenia to nie w tej kwestii.
mało im.
jeszcze jednego nie odsiedzieli i nie spłacili a za drugie się łapią.jebać.
Mercedesy Porsche. itd.glowa wyżej dupy kryminał weryfikuje.haha