Kierująca toyotą nie ustąpiła pierwszeństwa hyundaiowi.
Na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z Al. Wolności 18-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z hyundaiem, którym kierował 64-letni mieszkaniec Przemyśla.
- Chcąc uniknąć kolizji, mężczyzna zjechał maksymalnie na lewy pas, ale nie uchroniło to przed zderzeniem – mówi sierż. sztab. Marta Fac, rzecznik KMP w Przemyślu. - W toyocie razem z kierującą podróżowała 8-letnia pasażerka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawczyni została ukarana mandatem w wysokości 500 zł. Ze względu na uszkodzenia pojazdów, zatrzymano dwa dowody rejestracyjne – informuje M. Fac.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najpewniej przydałoby się zrobić pas włączający na tej szerokiej wyspie z kostki
najgłupszy inżynier świata zaprojektował to skrzyżowanie niech teraz siądzie do auta i w jesienny deszczowy wieczór tam wyjedzie to się przekona
i nikt z tym wyjazdem nie robi. bo? podobno nie mozna zmieniac tego projektu. wiec trzeba 1000 kolizji by ktos to zlatwil.
Cała obwodnica to jest jakiś żart. Jeśli chce się jechać do szpitala wyjeżdżając z ulicy Krakowskiej, to trzeba przejechać przez dwupasmówkę ruchu przeciwnego, potem zmienić chyba z 2 czy trzy pasy. Kolejne miejsce to wyjazd z Zadwórzańskiej w kierunku Monte Cassino - to samo. Wiadomo im mniej wydadzą na projektowanie i robocizne tym więcej zostanie w kieszeniach złodziejom z Urzędu Miejskiego!
Najpewniej przydałoby się zrobić pas włączający na tej szerokiej wyspie z kostki
najgłupszy inżynier świata zaprojektował to skrzyżowanie niech teraz siądzie do auta i w jesienny deszczowy wieczór tam wyjedzie to się przekona
i nikt z tym wyjazdem nie robi. bo? podobno nie mozna zmieniac tego projektu. wiec trzeba 1000 kolizji by ktos to zlatwil.