Reklama

Kolejne zderzenie na wyjeździe z ul. Krakowskiej [ZDJĘCIA]

27/11/2017 20:22

Kierująca toyotą nie ustąpiła pierwszeństwa hyundaiowi.

Na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z Al. Wolności 18-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z hyundaiem, którym kierował 64-letni mieszkaniec Przemyśla.

- Chcąc uniknąć kolizji, mężczyzna zjechał maksymalnie na lewy pas, ale nie uchroniło to przed zderzeniem – mówi sierż. sztab. Marta Fac, rzecznik KMP w Przemyślu. - W toyocie razem z kierującą podróżowała 8-letnia pasażerka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawczyni została ukarana mandatem w wysokości 500 zł. Ze względu na uszkodzenia pojazdów, zatrzymano dwa dowody rejestracyjne – informuje M. Fac. 

Reklama


fot.Paweł Bugira


fot.Paweł Bugira


fot.Paweł Bugira
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Win - niezalogowany 2017-11-27 22:43:20

    Najpewniej przydałoby się zrobić pas włączający na tej szerokiej wyspie z kostki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2017-11-28 08:13:22

    najgłupszy inżynier świata zaprojektował to skrzyżowanie niech teraz siądzie do auta i w jesienny deszczowy wieczór tam wyjedzie to się przekona

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kat - niezalogowany 2017-11-28 09:12:32

    i nikt z tym wyjazdem nie robi. bo? podobno nie mozna zmieniac tego projektu. wiec trzeba 1000 kolizji by ktos to zlatwil.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama