Reklama

Kolejni inwestorzy zainteresowani strefą ekonomiczną

18/05/2016 15:27

Niedawno informowaliśmy, że są inwestorzy zainteresowani strefą przy ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. Teraz zgłosili się kolejni. 

– Prowadzimy rozmowy z nowymi inwestorami. Oprócz trzech firm, z którymi już podpisaliśmy umowy, oni także są zainteresowani naszą strefą.. Chodzi o kolejne trzy firmy. Część z nich jest zainteresowana dzierżawą bądź zakupem sporych terenów na[paywall] zakłady produkcyjne oraz na centra logistyczno-magazynowe – poinformował burmistrz Przeworska Leszek Kisiel.

Wynikiem wcześniejszych negocjacji burmistrza z przedsiębiorcami z województwa mazowieckiego było złożenie przez nich wniosków o wydzierżawienie działek na terenie miasta, każda o powierzchni ok. 1 ha. Zakresem ich działalności miałaby być: produkcja opraw oświetleniowych typu led, produkcja ekologicznych, hybrydowych elektrowni ,,hed” oraz produkcja energooszczędnych urządzeń do zasilania obwodów oświetleniowych, mających zastosowanie w zasilaniu oświetlenia ulicznego, parków, magazynów, hal produkcyjnych oraz wszelkich dużych obiektach użyteczności publicznej.

Reklama

– Są też zainteresowane firmy z miasta Przeworska, które chcą rozbudowywać swoją działalność lub ją zmieniać i posadowić swoje obiekty na tym terenie, który jest własnością miasta – dodał burmistrz.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama