Niedawno informowaliśmy, że są inwestorzy zainteresowani strefą przy ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. Teraz zgłosili się kolejni.
– Prowadzimy rozmowy z nowymi inwestorami. Oprócz trzech firm, z którymi już podpisaliśmy umowy, oni także są zainteresowani naszą strefą.. Chodzi o kolejne trzy firmy. Część z nich jest zainteresowana dzierżawą bądź zakupem sporych terenów na[paywall] zakłady produkcyjne oraz na centra logistyczno-magazynowe – poinformował burmistrz Przeworska Leszek Kisiel.
Wynikiem wcześniejszych negocjacji burmistrza z przedsiębiorcami z województwa mazowieckiego było złożenie przez nich wniosków o wydzierżawienie działek na terenie miasta, każda o powierzchni ok. 1 ha. Zakresem ich działalności miałaby być: produkcja opraw oświetleniowych typu led, produkcja ekologicznych, hybrydowych elektrowni ,,hed” oraz produkcja energooszczędnych urządzeń do zasilania obwodów oświetleniowych, mających zastosowanie w zasilaniu oświetlenia ulicznego, parków, magazynów, hal produkcyjnych oraz wszelkich dużych obiektach użyteczności publicznej.
– Są też zainteresowane firmy z miasta Przeworska, które chcą rozbudowywać swoją działalność lub ją zmieniać i posadowić swoje obiekty na tym terenie, który jest własnością miasta – dodał burmistrz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze