Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i św. Ducha dzisiaj, 29 bm., ok. godz. 8.
Jak opowiadają świadkowie zdarzenia, kierujący fordem kuga, wyjeżdżając z ul. św. Ducha, wjechał wprost w nadjeżdżajacego opla astrę, jadącego ul. Lubelską. Uczestnikom wypadku, czyli kierującemu forem i kobietom jadącym oplem, na szczęście nic się nie stało.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.1 i 2 zdarzenie losowe, więc co za różnica?
Tuj Duża różnica. Ponieważ kolizja to zdarzenie losowe bez osób poszkodowanych ( bez potrzeby transportu do szpitala). Spisujesz tylko oświadczenie - bez wzywania policji, Wypadek gdzie są osoby poszkodowane ( zabrane do szpitala) i trzeba wezwać policję. jak widzisz różnica w wypadkach losowych jest ogromna
Dla autora artykułu to bez różnicy. :D
to wypadek, czy kolizja?
1 i 2 zdarzenie losowe, więc co za różnica?
Tuj Duża różnica. Ponieważ kolizja to zdarzenie losowe bez osób poszkodowanych ( bez potrzeby transportu do szpitala). Spisujesz tylko oświadczenie - bez wzywania policji, Wypadek gdzie są osoby poszkodowane ( zabrane do szpitala) i trzeba wezwać policję. jak widzisz różnica w wypadkach losowych jest ogromna