W piątek o g. 10 ruszył Przemyski Jarmark Wielkanocny. Potrwa do niedzieli, do g. 19.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.zadna osoba na tych zdjeciach nie ma poprawnie zalozonej maski gdzie policja zeby wjebac mandaty?
Janek idź do lekarza, może ci pomoże - na Twoją na głowę!!
Powinien być stragan dla lotnika z "gulfstreama" z doradztwem jak wydymać podatnika na kilka baniek.
Masz na myśli tuska który za swojej kadencji latał prawie codziennie do Gdańska z Warszawy
przelicz sobie liczby i dane i tusk w porównaniu z m.k. wypada jak dziewica. A przy okazji umów się z posłem ziemi przemyskiej. gwarantowane, że się nie spotkasz. chyba,że jesteś z pis -u lub od księdza.
wam od tej polityki mózgi wyprało... Temat jarmarku a tu Kaczyński i Tusk... Wy jesteście chorzy z nienawiści. Koniecznie lekarz chirurg naczyniowy do przeszczepu mózgów... A sam jarmark jak zwykle kolorowy...
t masz rację pis kontra po to popierdolone. bliźni na bliźnich.
I z Warszawy do Gdańska to sobie POlicz ?
zadna osoba na tych zdjeciach nie ma poprawnie zalozonej maski gdzie policja zeby wjebac mandaty?
Janek idź do lekarza, może ci pomoże - na Twoją na głowę!!
Powinien być stragan dla lotnika z "gulfstreama" z doradztwem jak wydymać podatnika na kilka baniek.