Reklama

Koncerty z balkonu jarosławskiego Ratusza

10/05/2015 09:56

Burmistrz Jarosławia zaprasza na dwa niecodzienne koncerty z okazji pierwszej rocznicy kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II - Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia. Dzisiaj i za dwa tygodnie z balkonu jarosławskiego Ratusza będzie rozbrzmiewać muzyka w wykonaniu zespołu instrumentalnego Fila-Lala. Początek o 18.

Zespół Instrumentów Dętych Blaszanych Fila-Lala zaprezentuje pieśni Maryjne oraz ulubione pieśni Jana Pawła II.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości