Burmistrz Jarosławia zaprasza na dwa niecodzienne koncerty z okazji pierwszej rocznicy kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II - Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia. Dzisiaj i za dwa tygodnie z balkonu jarosławskiego Ratusza będzie rozbrzmiewać muzyka w wykonaniu zespołu instrumentalnego Fila-Lala. Początek o 18.
Zespół Instrumentów Dętych Blaszanych Fila-Lala zaprezentuje pieśni Maryjne oraz ulubione pieśni Jana Pawła II.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze