Reklama

Koniec z narzekaniem

15/09/2015 07:33

– Nie spotkałem się nigdy z sytuacją, w której rolnik byłby zadowolony ze swoich plonów. Zawsze słyszę w telewizji narzekania przedstawicieli związków producentów rolnych, którym nie odpowiada pogoda lub władza rządząca. Zwróćmy uwagę na to, że są inne firmy i zawody, którym warunki pogodowe utrudniają pracę, ale niestety nie mają związków zawodowych, które mogą walczyć o ich prawa. Niektórzy ludzie nie wychodzą na ulicę, bo nie mają czasu nagłaśniać swojej sytuacji, a zamiast narzekać, biorą się do pracy, chcąc jak najszybciej nadrobić straty.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    rt - niezalogowany 2015-09-15 16:50:11

    Bo rolnicy to tacy górnicy.  Kasta uprzywilejowana pod każdym względem.  Nic nie dając do budżetu Państwa biorą całkiem sporo i jeszcze narzekają.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama