Reklama

Konkurs na nowe logo gminy wiejskiej Przemyśl

Nowe władze gminy wiejskiej Przemyśl szukają pomysłu na nowe logo. Inspiracją mają być prace uczniów gimnazjów i szkół podstawowych.

W sali narad Urzędu Gminy Przemyśl odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla dzieci biorących udział w konkursie na projekt nowego logo gminy. Wpłynęło bardzo dużo ciekawych prac, jednak jury musiało wybrać spośród nich po trzy najlepsze w trzech kategoriach wiekowych oraz głównego zwycięzcę konkursu. Został nim uczeń Gimnazjum w Krównikach Dawid Dziwik. Drugie miejsce wśród gimnazjalistów zajęła Wiktoria Nuckowska, a trzecie – Aleksandra Pelc (obie z Gimnazjum w Grochowcach). W dwóch pozostałych kategoriach adresowanych do uczniów szkół podstawowych wygrali: klasy IV – VI – 1. miejsce Damian Sowa (SP Hermanowice), 2. Aleksandra Sanocka SP Ujkowice, 3. Justyna Śliż (SP Hermanowice). Wśród uczniów klas I – III najlepsi to: 1. Oliwia Ryś (SP Hermanowice), 2. Zuzanna Staszewska, 3. Wanessa Haczek (obie SP Grochowce). – Prace uczniów są bardzo inspirujące. Zostaną potraktowane jako wzory, z których będziemy czerpać pomysły na nowe logo – zapewnił wójt gminy wiejskiej Przemyśl Andrzej Huk.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ~deratyzator głąbów~ - niezalogowany 2015-04-05 19:23:32

    Okolicznościowy wierszyk:Czołgi z NATO już tu jadą Murzyn z USA macha szpadą Chachły z armat wciąż strzelają Szpiedzy się w Estonii czają Wróg dokoła, kop okopy Łapcie za broń baby, chłopy Z Moskwy grzmią rządowe tuby Cały świat chce naszej zguby Lecz my wrogom się nie damy Gdyż na Kremlu Wowę mamy Choć brakuje nam już żarcia Dwieście procent ma poparcia Dniem faszyści, szpiedzy nocą Raptem ręce mi się pocą Już mnie rozbolała głowa Co się dzieje ? Ratuj Wowa Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-ukraina-mimo-zawieszenia-broni-gina-zolnierze,nId,1711014#pst88052005utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoxCzołgi z NATO już tu jadą Murzyn z USA macha szpadą Chachły z armat wciąż strzelają Szpiedzy się w Estonii czają Wróg dokoła, kop okopy Łapcie za broń baby, chłopy Z Moskwy grzmią rządowe tuby Cały świat chce naszej zguby Lecz my wrogom się nie damy Gdyż na Kremlu Wowę mamy Choć brakuje nam już żarcia Dwieście procent ma poparcia Dniem faszyści, szpiedzy nocą Raptem ręce mi się pocą Już mnie rozbolała głowa Co się dzieje ? Ratuj Wowa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama