Reklama

Konkurs „Z dumą o Polsce” rozstrzygnięty

15/10/2018 09:30

Rozwijanie wrażliwości, kreatywności dzieci i młodzieży poprzez twórczość – to jeden z celów konkursu, którego finał miał miejsce 26 września w Zespole Szkół w Grochowcach.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych oraz klas III gimnazjum z terenu   całej gminy Przemyśl. Prace konkursowe w kategoriach literackiej i plastycznej były oceniane w dwóch grupach wiekowych: klasy I – IV; V –” VIII i III gimnazjum, natomiast w kategorii historycznej: kl. IV – VI; VII – VIII i III gimnazjum. W konkursie były nagradzane miejsca od 1 do 3. Komisja przyznała także wyróżnienia.


Kategoria historyczna „Droga do wolności w latach 1914 – 1921”

Gr. młodsza

1.Zofia Bubelska 2.Gabriela Fiałkiewicz 3.Witkoria Bałach

Reklama

Gr. starsza

1.Michał Poznański , 2. Julia Jakubiec, Katarzyna Świtalska , 3. Damian Makowski

Kategoria literacka „List do Polski”

Gr. młodsza

1. Natalia Leputa, 2. Filip Hipner, 3. Paweł Mikłasz

Gr. starsza

1. Kamila Choma, 2. Nikola Żurawska, 3. Martyna Gdowska

Kategoria plastyczna „Znani Polacy ostatniego stulecia”

Gr. młodsza

1. Natalia Sanocka, 2. Szymon Buła, 3. Natalia Wesołowska

Gr. starsza

1. Natalia Kowalska, 2. Martyna Majka, 3. Sara Radochońska

 

 

 


fot.Miłosz Wilgucki
Na zdjęciu nagrodzeni w kategorii historycznej.


MiW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama