SYGNAŁY CZYTELNIKÓW
– Przy aptece na ulicy Focha od długiego już czasu była wymalowana niebieska koperta informująca kierowców o tym, że dane miejsce przeznaczone jest dla niepełnosprawnych. Jednak czas robi swoje i wraz z jego upływem oznakowanie wyblakło i jest ledwie widoczne, co sprawia, szczególnie późną porą, że kierowcy wspomniane miejsce zajmują często... nieświadomie. Dlatego warto byłoby moim zdaniem odświeżyć oznakowanie poziome, by nie było w tej kwestii wątpliwości i by ci z uprawnieniami osoby niepełnosprawnej nie musieli się martwić o wolne miejsce na parkingu – sugeruje mieszkaniec.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze