Reklama

Kradł prąd bezpośrednio z linii przesyłowej

08/04/2015 11:27

Zarzucone na linię przesyłową prądu przewody zauważył pracownik zakładu energetycznego podczas rutynowej kontroli sieci energetycznej w Ujkowicach. Niestandardowe podłączenie wskazywało, że służy do kradzieży energii. Oględziny przeprowadzone w obecności policji potwierdziły podejrzenia.

Zabezpieczono przewody, a 49-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który wykorzystał biegnącą przez podwórko linię do kradzieży prądu usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Będzię musiał także zapłacić za pobraną nielegalnie energię. Jej wartość jest ustalana.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości