Trwa dogaszanie pożaru, który wybuchł wczoraj (29 grudnia) po godz. 21. przy ul. Mariackiej. Doszczętnie spłonął budynek starej lokomotywowni oraz kilka samochodów.
Znajdowały się w nim warsztaty samochodowe, hurtownia materiałów budowlanych, zajezdnia dla busów i autobusów oraz mieszkanie prywatne. Troje jego mieszkańców zostało ewakuowanych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jezdzilem tam do elektryka samochodowego. Warsztat ocalał?
prowizorka te warsztaty choć dobre.szkoda chłopaków z mak budu
Bo gowniarze od tygodnia świętują nowy rok i bawią się petardami ! Zakazać kupowania niepelnoletnim, wiecej kontroli na takich stoiskach i nie będzie tyle kasy szlo z dymem.
Warsztaty to warsztaty, ale w tym budynku mieszkali ludzie.Zostali bez dachu nad głową
Dokładnie jak widzę niektóre komentarze debilątek to mnie krew zalewa bezmózgi
Rodzina która tam mieszkała do tej pory nie ma gdzie się podziać. Obecnie przebywa w caritasie żadnej pomocy od miasta. Stracili dorobek całego życia i miasto nie przejmuje się tym.
Ośrodek pomocy społecznej obiecał pomoc w wysokości 500 zł.
Jezdzilem tam do elektryka samochodowego. Warsztat ocalał?
prowizorka te warsztaty choć dobre.szkoda chłopaków z mak budu
Bo gowniarze od tygodnia świętują nowy rok i bawią się petardami ! Zakazać kupowania niepelnoletnim, wiecej kontroli na takich stoiskach i nie będzie tyle kasy szlo z dymem.