Reklama

„Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Cenna akcja przemyskiej policji i pogotowia ratunkowego [ZDJĘCIA]

We wtorkowe (18 lutego br.) przedpołudnie na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu odbyła się lokalna odsłona ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Na Podkarpaciu trwają ferie zimowe. To czas, kiedy wiele młodych osób korzysta z uroków laby od szkoły. W Przemyślu wielu młodych ludzi robi to, szusując na nartach czy mknąć na łyżwach na lodowisku.

Dla tych, którzy w mroźne, ale piękne, słoneczne przedpołudnie byli na stoku Komenda Miejska Policji w Przemyślu oraz Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu przygotowali ciekawą akcję. Obecni byli oczywiście przedstawiciele POSiR-u, gospodarza obiektu.

Były m.in. pogadanki jak bezpiecznie spędzać wolny czas (nie tylko na stoku), quizy i zabawy z nagrodami dla wszystkich chętnych (otrzymali je najaktywniejsi uczestnicy!) czy pokazy pierwszej pomocy z obsługą defibrylatora.

Szerzej w papierowym wydaniu ŻP 26 lutego br.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/02/2025 14:33
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama