We wtorkowe (18 lutego br.) przedpołudnie na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu odbyła się lokalna odsłona ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.
Na Podkarpaciu trwają ferie zimowe. To czas, kiedy wiele młodych osób korzysta z uroków laby od szkoły. W Przemyślu wielu młodych ludzi robi to, szusując na nartach czy mknąć na łyżwach na lodowisku.
Dla tych, którzy w mroźne, ale piękne, słoneczne przedpołudnie byli na stoku Komenda Miejska Policji w Przemyślu oraz Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu przygotowali ciekawą akcję. Obecni byli oczywiście przedstawiciele POSiR-u, gospodarza obiektu.
Były m.in. pogadanki jak bezpiecznie spędzać wolny czas (nie tylko na stoku), quizy i zabawy z nagrodami dla wszystkich chętnych (otrzymali je najaktywniejsi uczestnicy!) czy pokazy pierwszej pomocy z obsługą defibrylatora.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze