Reklama

Krzysztof Kłak szefem podkarpackiej PO

30/01/2016 15:26

Przeworszczanin Krzysztof Kłak stanął na czele Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu. Jego wyboru dokonano dzisiaj, 30 bm. podczas zjazdu wojewódzkiego tego ugrupowania w Rzeszowie.

O schedę po Janie Tomace walczyli: europosłanka Elżbieta Łukacijewska, Marek Poręba i były poseł AWS, dawny przewodniczący Zarządu Regionu Ziemia Przemyska NSZZ Solidarność Krzysztof Kłak.

Kłak otrzymał 86 głosów, Łukacijewska – 36, Poręba – 2. Nowy szef podkarpackich struktur Platformy Obywatelskiej zapewnił, że zrobi wszystko, aby zintegrować partię w regionie.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2016-01-30 18:18:54

    Bardzo ciekawe jak Pan Kłak zmieniał wizje polityczne. Gdzie wiatr tam chorągiewka czy takiemu człowiekowi można zaufać. Interesujące jest również to co dalej zostanie zlikwidowane na podkarpaciu a w niejednej już likwidacji akurat ten Pan brał udział. Znam osobiście więc wiem co pisze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-01-30 20:33:21

    PISoBOLSZEWICKA dobra zmiana nie dopuści już do tego więcej.Oszuści i złodzieje strasznie nie cierpią konkurencji :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ona - niezalogowany 2016-02-01 16:42:44

    Chyba mało wiesz.Jakbyś faktycznie znał tego człowieka to nie miał byś czelności tego pisać. Lepszego kandydata nie było. Pozdrawiam!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama