Przeworszczanin Krzysztof Kłak stanął na czele Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu. Jego wyboru dokonano dzisiaj, 30 bm. podczas zjazdu wojewódzkiego tego ugrupowania w Rzeszowie.
O schedę po Janie Tomace walczyli: europosłanka Elżbieta Łukacijewska, Marek Poręba i były poseł AWS, dawny przewodniczący Zarządu Regionu Ziemia Przemyska NSZZ Solidarność Krzysztof Kłak.
Kłak otrzymał 86 głosów, Łukacijewska – 36, Poręba – 2. Nowy szef podkarpackich struktur Platformy Obywatelskiej zapewnił, że zrobi wszystko, aby zintegrować partię w regionie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardzo ciekawe jak Pan Kłak zmieniał wizje polityczne. Gdzie wiatr tam chorągiewka czy takiemu człowiekowi można zaufać. Interesujące jest również to co dalej zostanie zlikwidowane na podkarpaciu a w niejednej już likwidacji akurat ten Pan brał udział. Znam osobiście więc wiem co pisze.
PISoBOLSZEWICKA dobra zmiana nie dopuści już do tego więcej.Oszuści i złodzieje strasznie nie cierpią konkurencji :)
Chyba mało wiesz.Jakbyś faktycznie znał tego człowieka to nie miał byś czelności tego pisać. Lepszego kandydata nie było. Pozdrawiam!
krzysiu likwidator a pamietasz takie slowa:miales chamie zlotyy rog
krzysiek powąchamy kleju jak za dawnych lat [budapren]
kłak był we wladzach krajowych peło?! aaa to dlatego tak im poszło dobrze w wyborach
jak można tak oczerniać ludzi??????? przeworszczaninie jesteś żałosny,najpierw " wyciąg belkę ze swojego oka,a potem szukaj drzazgi u innych"....
Krzysztof co robiłeś przez ostatnie osiem lat, nic nie robiłeś a tak wiele spieprzyliście że naród Wam nie zaufa.Wy umiecie dobrze zamiatać i donosić, roboty O.
kłak jak ty bedziesz teraz wspolpracował z psl, pamietasz co o nich mowiles tak calkiem niedawno hahaha OBŁUDNIK
Bardzo ciekawe jak Pan Kłak zmieniał wizje polityczne. Gdzie wiatr tam chorągiewka czy takiemu człowiekowi można zaufać. Interesujące jest również to co dalej zostanie zlikwidowane na podkarpaciu a w niejednej już likwidacji akurat ten Pan brał udział. Znam osobiście więc wiem co pisze.
PISoBOLSZEWICKA dobra zmiana nie dopuści już do tego więcej.Oszuści i złodzieje strasznie nie cierpią konkurencji :)
Chyba mało wiesz.Jakbyś faktycznie znał tego człowieka to nie miał byś czelności tego pisać. Lepszego kandydata nie było. Pozdrawiam!