Reklama

KS Wiązownica wyprzedził Pogoń-Sokół Lubaczów

Taki scenariusz jeszcze kilka tygodni temu był nie do pomyślenia. Z dwójki zespołów z naszego regionu to KS Wiązownica szorowała okolice strefy spadkowej, a Pogoń-Sokół Lubaczów miał szansę na zapewnienie sobie spokojnej zimy. Ale to futbol. Lubi płatać figle.

W tym swoim braku regularności ekipa Szymona Szydełki wyszła lepiej niż bardzo liczna, ale mało jakościowa kadra beniaminka z Lubaczowa. To KS Wiązownica okres przerwy zimowej spędzi wyżej od Pogoni-Sokoła. Dwie wygrane z rzędu (wreszcie jakiś powiew systematyczności, szkoda, że tak późno!) wiązowniczan wyniósł ich na 14. miejsce, spychając lubaczowian lokatę niżej. W ostatniej tegorocznej kolejce KS pewnie pokonał Lewart, zaś lubaczowianie, niestety, nie mieli kompletnie nic do powiedzenia w wyjazdowym starciu z wiceliderem Podhalem Nowy Targ. Absolutnie jednak nic nie jest rozstrzygnięte. Przed wszystkim zespołami jeszcze niemal cała runda wiosenna. 16 meczów, które mogą przynieść wiele. Teraz dla działaczy i trenerów obu zespołów trudny czas. Muszą wszystko dokładnie przeanalizować, wyciągnąć wnioski i na pewno dokonać personalnych roszad. Widać bowiem było, że w takich zestawach obie ekipy za wiele nie zdziałają.

 

Reklama

Podhale Nowy Targ – Pogoń-Sokół Lubaczów 5:1 (1:0)

  • Bramki: 1:0 Da Silva 12. min, 2:0 Salak 48. min, 3:0 Kurzeja 55. min, 4:0 Salak 60. min, 4:1 Majda 67. min, 5:1 Giel 88. min.
  • Podhale: Styrczula – Kozarzewski, Mirosznik, Michota – Salak, Vaclavik, Nowak, Seweryn – Da Silva (80, P. Duda), Kurzeja (80. Giel), Niedziałkowski (80. Paniak).
  • Pogoń-Sokół: Hajduk – Rębisz, Gul, S. Duda, Bielenda (83. Jezierski) – Więckowski (74. Grabowski), Rosljakow (61. Gawle), Rop (61. Rusjan), Majda – Żebrakowski (83. Popiela), Dziadosz.
  • Sędziował: Maciej Kuropatwa (Ruda Śląska). Żółta kartka: Da Silva. Widzów: 150.

 

KS Wiązownica – Lewart Lubartów 2:0 (2:0)

  • Bramki: 1:0 Niewęgłowski 9. min (samobójcza), 2:0 Baraniuk 34. min.
  • Wiązownica: Osobiński – Kordas, Baraniuk, Michalik (30. Omuru) – Jopek, Janiczak, Jaroch (80. M. Kasia), Łazor – Kitliński, A. Kasia (90. Sula), M. Wójcik.
  • Lewart: Podleśny – Plesz (19. Gęca), Wolski (73. D. Wójcik), Najda, Niewęgłowski – Morenkow (60. Aftyka), Nojszewski, Drozd, Gede – Kompanicki, Żelisko.
  • Sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna). Żółte kartki: Łazor, M. Wójcik, Jopek, Michalik, M. Kasia, Osobiński, Omuru oraz Nojszewski, Wolski, Mitura (trener). Czerwona kartka: Łazor (86. – druga żółta). Widzów: 150.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/11/2024 11:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama